Popiežius Pranciškus praleido trečią dieną Romos ligoninėje, gydymas tęsiamas

2025 m. vasario 16 d. 23:02
88-erių popiežius Pranciškus sekmadienį praleido trečią dieną vienoje Romos ligoninėje, Vatikanas informavo, kad jo būklė yra stabili, o gydymas tęsiamas, praneša „Reuters“.
Daugiau nuotraukų (1)
Pontifikas į ligoninę buvo paguldytas dėl kvėpavimo takų infekcijos.
Vatikanas trumpame pareiškime pridūrė, kad Pranciškus popietę praleido ilsėdamasis ir skaitydamas.
Jo gydytojai patarė visiškai ilsėtis, tad popiežius negalėjo perskaityti savo įprastos sekmadienio maldos Šv. Petro aikštėje susirinkusiems piligrimams.
„Norėjau būti su jumis, bet, kaip žinote, esu čia, Gemelli ligoninėje, nes man vis dar reikia gydymo dėl bronchito“, – trumpoje rašytinėje maldos versijoje, kurią paskelbė Vatikanas, sakė pontifikas.
„Ačiū už meilę, maldą ir artumą, kuriuo jūs mane lydite šiomis dienomis, taip pat norėčiau padėkoti šios ligoninės gydytojams ir sveikatos priežiūros darbuotojams už jų rūpestį“, – pridūrė jis.
Vatikanas yra nurodęs, kad popiežius liks ligoninėje tiek laiko, kiek reikalaus jo gydymo procesas.
Popiežius PranciškusRomaLigoninė
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.