Nelaimė Toronte: apsivertė besileidžiantis lėktuvas, yra sužeistų, tarp jų – ir vaikas

2025 m. vasario 17 d. 22:24
Lrytas.lt
Papildyta
Pirmadienį – dar viena su lėktuvais susijusi nelaimė. Kanadoje, Toronto Pirsono tarptautiniame oro uoste leisdamasis sudužo „Delta Air Lines“ lėktuvas, pranešė oro uosto administracija.
Daugiau nuotraukų (3)
Orlaivis apsivertė, mažiausiai aštuoni žmonės buvo sužeisti, pranešė vietos žiniasklaida.
Agentūra „Reuters“ skelbia, kad į nelaimės vietą išvyko gelbėjimo tarnybos ir policija. Pastarieji kiek vėliau pranešė, kad nelaimės aplinkybės dar nėra žinomos.
Lėktuvas skrido iš JAV Minesotos valstijoje esančio Mineapolio.
Oro uosto atstovai pranešė, kad incidentas jiems yra žinomas ir iškart informavo, kad visi keleiviai ir įgulos nariai buvo surasti.
„CTV News“ skelbia, kad lėktuve buvo apie 80 keleivių. 8 iš jų yra sužeisti, apie žuvusius nepranešama. Kiek vėliau patikslinta, kad kritinės būklės yra trys keleiviai, vienas iš jų – vaikas.
Ontarijo premjeras Dougas Fordas sakė, kad jam „palengvėjo, jog per incidentą Toronto Pirsono oro uoste niekas nežuvo“. Jis pridūrė, kad pagalbą teikia oro uostas ir vietos valdžia.
Sekmadienį Rytų Kanadą užklupo didžiulė sniego audra. Pirmadienį Toronte vis dar buvo jaučiamas stiprus vėjas ir stingdanti temperatūra.
Toronto Pirsono oro uostas yra daugiausia keleivių sulaukiantis Kanados oro uostas. 2023 m. čia užfiksuota 44,8 mln. keliautojų.
TorontasOro uostasLėktuvas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.