Ankaroje baigėsi V. Zelenskio ir R. T. Erdogano derybos, Ukrainos prezidentas į Stambulą nevyks

2025 m. gegužės 15 d. 17:30
Ukrainos lyderio Volodymyro Zelenskio ir Turkijos prezidento Recepo Tayyipo Erdogano derybos baigėsi, ketvirtadienį pranešė naujienų agentūros AFP korespondentas Ankaroje, Ukrainos lyderiui išvykus iš vietos.
Daugiau nuotraukų (5)
„Susitikimas su R. T. Erdoganu baigėsi“, – sakė Zelenskio atstovas spaudai Serhijus Nykyforovas.
Netrukus po to aukštas Ukrainos pareigūnas AFP sakė, kad Ukrainos delegacija vėliau ketvirtadienį Stambule susitiks su Rusijos derybininkais pirmųjų daugiau nei per trejus metus tiesioginių derybų, o pats prezidentas V. Zelenskis į Stambulą nevyks ir „šiuo metu sprendžia“, ką pasiųsti.
Savo ruožtu Maskva pareiškė, kad yra pasirengusi aptarti „galimus kompromisus“ derybose su Ukraina, tai ketvirtadienį per valstybinę televiziją sakė vyriausiasis Rusijos derybininkas Vladimiras Medinskis, prieš derybas su Ukraina.
„Esame pasirengę dirbti, atnaujinti Stambulo derybas. Esame pasirengę galimiems kompromisams, juos aptarti“, – valstybiniam transliuotojui „Rossija 24“ sakė V. Medinskis.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.