Teigiama, kad sraigtasparnis dingo Rusijos Tolimuosiuose Rytuose ir skrido iš Ochotsko į Magadaną.
Orlaivyje buvo trys įgulos nariai ir du technikai. Rusijos valstybinės naujienų agentūros TASS duomenimis, su įgula nepavyko susisiekti numatytu laiku.
Šiuo metu vykdoma paieškos operacija. Pareigūnai pranešė, kad iš Ochotsko buvo išsiųstas kitas sraigtasparnis Mi-8, o iš Magadano – lėktuvas An-26.
Mi-8 yra Sovietų Sąjungoje suprojektuotas universalus sraigtasparnis, kurį Rusijos karinės ir civilinės institucijos plačiai naudoja transportavimo, kovinės paramos ir vadovavimo misijoms.
Šis orlaivis turi ilgą tarnavimo istoriją, tačiau buvo patekęs į ne vieną avariją, įskaitant ir incidentus per karą su Ukraina.
Gegužės 23-ąją Rusijos Mi-8 sraigtasparnis sudužo netoli Naryškino kaimo Oryolo srityje. Tuomet žuvo visa jo įgula.
Vakarų sankcijos smarkiai paveikė Rusijos aviacijos sektorių – dėl to daugelis orlaivių neturi būtinų dalių įprastinei techninei priežiūrai.
