Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paskelbė apie tolesnius atsakomuosius smūgius Rusijos gilumoje. Savo vakariniame vaizdo kreipimesi jis pirmadienio vakarą nurodė į prieš tai jau Generalinio štabo patvirtintą smūgį Rusijos pramonei Tobolske Sibire.
Bus rengiamos tolesnės atakos Rusijos gilumoje, kad Maskvai būtų parodyta, jog būtina taika, pabrėžė V. Zelenskis.
Jis įspėjo ir dėl Šiaurės Korėjos. Maskva gavo iš Pchenjano papildomų balistinių raketų ir ruošiasi dar vieno Šiaurės Korėjos karių kontingento atvykimui, kalbėjo prezidentas, tačiau įrodymų nepateikė.
Nors teigė, kad šaudmenų pakankamai – Ukrainai „Patriot“ D. Trumpas skirti nenori: raketų mes norime
Šiaurės Korėjos ginklai bendradarbiaujant su Rusija esą buvo patobulinti.
Rusijos vadovui Vladimirui Putinui lankantis Tolimuosiuose Rytuose, Novosibirsko miestas prieš vizitą skubiai iš naujo išasfaltavo kelius ir įrengė naujas vejas.
Susiję straipsniai
Be to, dviejuose miestuose, jam atvykus, paslaptingai nukrisdavo benzino kainos, o jam išvykus – vėl pakildavo, antradienį rašo portalas „Meduza“.
Kaip pranešė Kremliaus spaudos tarnyba, V. Putinas į Novosibirską atvyko po darbo vizito Buriatijoje. Vizito darbotvarkėje daugiausia dėmesio buvo skirta regioniniams klausimams, mokslo ir technologijų plėtrai, pranešė valstybinė naujienų agentūra TASS.
Sekite svarbiausias karo Ukrainoje naujienas su Lrytas.



