Tris kartus paeiliui „Formulės 1“ čempionu tapęs Maxas Verstappenas laimėjo pirmąsias metų lenktynes Bahreine.

„Formulės 1“ sezonas naujas, nugalėtojas tas pats – M. Verstappenas vėl neturėjo lygių<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 2, 2024, 6:42 PM

Nyderlandas lenktynes pradėjo lyderio pozicijoje ir šventė pergalę nė karto jos neužleidęs. Antroje vietoje finišavo M.Verstappeno „Red Bull“ komandos draugas Sergio Perezas.

Už jų išsirikiavo „Ferrari“ pilotai. Ant paskutiniojo podiumo laiptelio lipo ispanas Carlosas Sainzas jaunesnysis, o ketvirtas liko monegaskas Charlesas Leclercas.

5–8 vietas dalijosi „Mercedes“ ir „McLaren“ pilotai – George‘as Russellas, Lando Norrisas, Lewisas Hamiltonas ir Oscaras Piastri.

Paskutinius taškus iškovojo „Aston Martin“ lenktynininkai – Fernando Alonso ir Lance‘as Strollas.

Įdomu, jog lenktynes baigė visi 20 lenktynininkų.