Ukrainos futbolo čempionato starte - skaudus antausis S. Mikoliūno klubui

Skaudų pralaimėjimą šešiolikos

M. Mikoliūno atstovaujamas „Arsenal“ nesėkmingai pardėjo Ukrainos futbolo čempionatą.<br>M. Kulbis

BNS ir lrytas.lt inf.

Jul 16, 2012, 10:50 AM, atnaujinta Mar 18, 2018, 3:06 AM

Penktą vietą praėjusių metų pirmenybėse užėmę „Arsenal“ futbolininkai sekmadienį pirmojo turo rungtynes net 0:6 (0:4) pralaimėjo šalies čempionei Donecko „Šachtar“ vienuolikei.

Susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs lietuvis jau 8-ą minutę prieš save išvydo geltoną kortelę, o 45-ą minutę jį pakeitė Andrejus Chominas.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Henrikas Mchitarianas (14 ir 31 min.), po vieną - Jevgenijus Selezniovas (34 min.), Alexas Teixeira (39 min.), Ilsinho (67 min.) bei Marko Devičius (90+5 min. iš 11 m baudinio).