Ispanijos čempionatas: „Real“ lygiosios, triuškinantis T. Vilanova debiutas ir du L. Messi įvarčiai

Ispanijos čempionato startas aikštingajam Jose Mourinho didelio malonumo nesuteikė – jo treniruojama Madrido „Real“ jau pirmosiose „La Liga“ rungtynėse prarado du taškus. Nugalėtojų titulą ginantis „Real“ neįveikė „Valencia“ komandos – 1:1.

"Barcelona" ir Sociedado "Real" mačo akimirka.<br>AP

Aug 20, 2012, 12:46 AM, atnaujinta Mar 17, 2018, 7:08 AM

J. Mourinho auklėtiniai į priekį išsiveržė jau dešimtąją minutę, kuomet įvartį įmušė G. Higuainas, tačiau „Valencia“ 42-ąją sugebėjo išlyginti rezultatą – pasižymėjo Jonas.

Kitose rungtynėse Bečio „Real“ ir Bilbao „Athletic“ pažėrė įvarčių lietų – 8 taiklių smūgių mače 5:3 triumfavo „Real“ ekipa.

Naujasis "Barcelona" treneris Tito Vilanova Ispanijos čempionate debiutavo triuškinama pergale. Katalonai 5:1 sutriuškino Sociedado "Real" komandą.

"Barcelona" į priekį išsiveržė jau ketvirtąją minutę - pasižymėjo C. Puyolis. Netrukus (9 min.) rezultatą išlygino C. Castro, tačiau jau po poros minučių pasižymėjo L. Messi, kuris įmušė dar ir 16 minutę. 41 min. įvartį pelnė Pedro, o 84-ąją - D. Villa.