Staigmena Anglijos futbolo lygoje: jau pirmose rungtynėse suklupo „Manchester United“ (video)

Anglijos „Premier“ futbolo lygos pirmasis turas tapo nesėkmingu garsiam „Manchester United“ klubui. Mančesterio ekipa pirmosiose šio sezono rungtynėse išvykoje nusileido Liverpulio „Everton“ futbolininkams 0:1. Vienintelis mačo įvartis krito antrame kėlinyje 57-ąją minutę, kai po Darrono Gibsono pakelto kampinio įvartį į Davido de Gea vartus galva pelnė Marouanie Fellaini-Bakkioui.

„Manchester United“ ekipa pralaimėjo pirmajį „Premier“ lygos mačą „Everton“ 0:1.<br>AP

Aug 21, 2012, 12:15 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 6:25 AM

Po įvarčio svečiai nutarė daugiau dėmesio skirti  varžovų vartų šturmui. Puikią progą artėjant rungtynėms į pabaigą turėjo T. Cleverley, tačiau po sumaišties baudos aikštelėje jo smūgį blokavo P.  Jagielka. „Manchester United“ gretose debiutavęs Robinas van Persie neišgelbėjo savo naujosios ekipos nuo pralaimėjimo ir „Goodison Park“ stadionas šventė gražią šeimininkų pergalę.

„Everton“ prisijungė prie 7 komandų, kurios pirmame rate iškovojo pergales, o „Manchester United“ po pirmojo turo mačų užima 13-16 vietas.