Ispanijos lygoje C. Ronaldo atliko „hattrick“, o „Real“ varžovus sutriuškino 5:1 (2 video)

Madrido „Real“ Ispanijos čempionate skeptikams parodė, kad „karališkasis“ klubas nėra palaužtas, o Cristiano Ronaldo nuotaikos netrukdo jam mušti įvarčių.

“Real” varžovus sutriuškino savo sirgalių akivaizdoje.<br>AP

Oct 1, 2012, 12:32 AM, atnaujinta Mar 16, 2018, 11:17 AM

Jose Mourinho auklėtiniai „La Liga“ pirmenybėse 5:1 sutriuškino „Deportivo La Coruna“ futbolininkus.

Rungtynių startas „Real“ gerbėjus ne juokais išgąsdino – jau 16 minutę į Ikero Casillaso vartus krito įvartis.

23 minutę „Deportivo La Coruna“ ekipa pati suteikė varžovams galimybę išlyginti rezultatą – užsidirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo C. Ronaldo.

38 minutę skirtumą padidino A. di Maria, o netrukus (44 minutę) kamuolį į D. Aranzubia ginamus vartus dar kartą nukreipė C. Ronaldo.

Antrajame kėlinyje varžovams smūgį sudavė Pepe, 66 minutę nuginklavęs varžovų vartininką, o vinį į „Deportivo La Coruna“ karstą įsmeigė C. Ronaldo, 84 minutę realizavęs dar vieną 11 metrų baudinį.

„Pradžioje buvome vangūs, tačiau po praleisto įvarčio pabudome ir sužaidėme gerą mačą. Žinojome, kad negalime sau leisti prarasti taškų. Tai svarbi pergalė“, - teigė C. Ronaldo.

10 taškų turinti „Real“ komanda šoktelėjo į 6-ąją „La Liga“ lentelės vietą ir nuo lyderių „Barcelona“ futbolininkų atsilieka 8 taškais.