Anglijos čempionate „Manchester City“ ir „Arsenal“ iškovojo pergales (2 video)

Anglijos „Premier“ lygos devintojo turo varžybose sužaisti šeši mačai: „Aston Villa“ - “Norwich City“ 1:1, Londono „Arsenal“ - „Queens Park Rangers“ 1:0, „Reading“ - „Fulham“ 3:3, „Stoke City“ - „Sunderland“ 0:0, „Wigan Athletic“ - „West Ham United“ 2:1, „Manchester City" - „Swansea City" 1:0.

„Arsenal“ ir „Qeens Park Rangers“ rungtynės.<br>AP

Oct 27, 2012, 10:33 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 8:08 PM

„Premier“ lygos čempionai „Manchester City“ futbolininkai priartėjo prie lyderių. „Manchester City“ 1:0 nugalėjo vidutiniokę „Swansea City“ ekipą. Roberto Mancini auklėtiniai dabar turi 21 tašką ir vienu atsilieka nuo Londono „Chelsea“. Pergalę „Manchester City“ komandai lėmė Carlosas Tevezas, 61-ąją minutę nuginklavęs varžovų vartininką.

Vėlyvas Mikelio Arteta įvartis leido Londono „Arsenal“ komandai Anglijos „Premier“ lygoje iš devintosios vietos pakilti iki trečiosios. „Arsenal“ 1:0 nugalėjo „Queens Park Rangers“ futbolininkus, kurių gynybą Arsene'o Wengero auklėtiniai pralaužė tik 84 minutę. Tiesa, „Arsenal“ įvartį įmušė tik tada, kai varžovai jau žaidė dešimtyje.

„Queens Park Rangers“ žaidėją prarado 80 min. - S. M'Bia gavo raudoną kortelę.

S. M'Bia 80 min. gavo raudoną kortelę.

„Aston Villa“ - “Norwich City“ 1:1. C. Benteke (27), J. Bennetas 52 min. gavo antrą geltoną kortelę/ M. Turneris (79).

Londono „Arsenal“ - „Queens Park Rangers“ 1:0. M. Arteta (84)/ S. M'Bia 80 min. gavo raudoną kortelę.

Reading“ - „Fulham“ 3:3/ M. Leigertwoodas (26), G. McCleary (85), H. Robsonas-Kanu (90)/ B. Ruizas Gonzalezas (61), C. Bairdas (77), D. Berbatovas (88).

„Stoke City“ - „Sunderland“ 0:0.

BNS: Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Queens Park Rangers“ 9 0 3 6 7:18 3

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai - po 6 įvarčius - Demba Ba („Newcastle United“), Robinas van Persie's („Manchester United“) ir Michu („Swansea City“).

„Wigan Athletic“ - „West Ham United“ 2:1. I. Ramis (8), J. McArthuras (47)/ J. Tomkinsas (90+2).

„Manchester City“ - „Swansea City“ 1:0. C. Tevezas (61)