Dortmundo „Borussia“ sningant nugalėjo „Freiburg“ ir priartėjo prie lyderių

Vokietijos „Bundesliga” čempionato devintajame ture šeštadienį sužaisti penki mačai: Diuseldorfo „Fortuna” - „Wolfsburg“ 1:4, „Freiburg” - Dortmundo “Borussia” 0:2, Fiurto „Greuther” - Brėmeno „Werder“ 1:1, „Mainz” - „Hoffenheim” 3:0, „Schalke 04” - „Nurnberg” 1:0.

Dortmundo „Borussia“ ir „Freiburg“ rungtynės.<br>AP

Oct 27, 2012, 7:53 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 8:08 PM

Čempionų lygoje netikėtai Ispanijos gigantus Madrido „Real“ futbolininkus nugalėjusi Dortmundo „Borussia“ komanda dėka Neveno Subotičiaus ir Mario Goetze įvarčių 2:0 nugalėjo „Freiburg“ ekipą ir sumažino atotrūkį nuo „Bundesliga“ lyderių.

Penkiais taškais nuo antroje vietoje esančios „Schalke“ komandos atsiliekanti „Borussia“ ekipa jau pirmajame kėlinyje turėjo nemažai progų, tačiau kamuolys varžovų vartų tinkle atsidūrė tik 54-ąją minutę, kuomet pasižymėjo N. Subotičius. M. Goetze, po R. Lewandowskio perdavimo, įmušė 83 minutę.

Diuseldorfo „Fortuna” - „Wolfsburg“ 1:4. J. Langeneke (71 min. - 11 m baudinys), P. Finkas 78 min. gavo raudoną kortelę/ B. Dostas (50, 64), I. Oličius (53), Diego (78 min. - 11 m baudinys).

“Freiburg” - Dortmundo “Borussia” 0:2. N. Subotičius (54), M. Goetze (83).

Fiurto „Greuther” - Brėmeno „Werder“ 1:1. Edu (8)/ N. Petersenas (44).

“Mainz” - “Hoffenheim” 3:0. A. Szalai (21, 46, 64)

“Schalke 04” - “Nurnberg” 1:0. J. Farfanas (77).