Neįtikėtinose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ nugalėjo „Chelsea“ (video, komentarai)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate sužaisti keturi devintojo turo mačai: „Everton“ - „Liverpool“ 2:2, „Newchastle United” - „West Bromwich Albion” 2:1, „Southampton” - „Tottenham Hotspur” 1:2, „Chelsea" - „Manchester United" 2:3.

„Manchester United“ ir „Chelsea“ rungtynės.<br>AP

2012-10-29 08:54, atnaujinta 2018-03-15 19:46

Itin dramatiškai susiklostė „Premier“ lygos gigantų „Manchester United“ ir „Chelsea“ dvikova. Alexo Fergusono auklėtiniai pirmavo jau po ketvirtosios minutės, kuomet į savo vartus įsimušė D. Luizas. Nespėję atsigauti Londono ekipos gerbėjai patyrė dar vieną smūgį – 12 minutę po A. Valencia perdavimo pasižymėjo R. Van Persie.

R. Di Matteo auklėtiniai sugebėjo nusiraminti ir 44 minutę po gražaus J. Matta smūgio džiaugėsi įvarčiu.

Po pertraukos „Chelsea“ toliau gražiai atakavo ir 53 minutę savo sirgalių link bėgo Ramiresas, išlyginęs rezultatą – 2:2. Abi komandos stengėsi rengti pavojingas atakas, tačiau netrukus „Chelsea“ ištiko nelaimė. 63 minutę grubiai varžovų ataką nutraukė B. Ivanovičius, gavęs raudoną kortelę.

„Chelsea“ gerbėjai buvo itin nepatenkinti sumažėjusiu žaidėjų skaičiumi, tačiau 69-ąją minutę teisėjas išsiuntė dar vieną „Mėlynųjų“ žaidėją – šįkart už vaidybą antrąją geltoną kortelę gavo F. Torresas.

R. Di Matteo teko spręsti itin sudėtingą galvosūkį, nes „Manchester United“ neketino sudėti ginklų, juolab, kad varžovų buvo mažiau.

75 minutę iš džiaugsmo sušuko A. Fergusonas – po sumaišties varžovų baudos aikštelėje užtikrintai sužaidė J. Hernandezas – 3:2.