Paskutiniame Ispanijos čempionato devintojo turo mače – lygiosios

Ispanijos „La Liga“ čempionato devintasis turas baigėsi lygiosiomis. Pirmadienį paskutinėse turo rungtynėse susitiko šeimininkai Valjadolido „Real“ ir „Real Sociedad“ futbolininkai, kurie išsiskyrė rezultatui esant 2:2.

„Real Sociedad“ futbolininkai (kairėje) į priekį išsiveržę buvo dukart.<br>AP asociatyvi nuotrauka.

Oct 30, 2012, 7:42 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 7:17 PM

Svečiai į priekį išsiveržę buvo dukart, tačiau „Real“ sugebėdavo išlyginti skirtumą. Savo komandą į priekį 36 minutę išvedė A. Griezmannas, tačiau P. Ebertas 43 min. išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje 57 min. dar kartą pasižymėjo A. Griezmannas, tačiau „Real Sociedad“ džiaugsmą 75 min. aptemd4 O. Gonzalezo įvartis.

Valjadolido „Real“ komanda „La Liga“ turnyro lentelėje pakilo į 10 vietą, o „Real Sociedad“ - į 14 vietą.

BNS: Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Osasuna“ 9 1 2 6 8:14 5

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 13 įvarčių - Lionelis Messi („Barcelona“).