Italijos čempionate išsigelbėti sugebėję „AC Milan“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis (video)

„AC Milan“ futbolininkai ir toliau nedemonstruoja geriausio žaidimo. Antradienį „Serie A“ čempionato dešimtojo turo rungtynėse „AC Milan“ 2:2 sužaidė su „Palermo“ komanda ir laikinai pakilo į devintąją vietą.

„AC Milan“ ir „Palermo“ komandų rungtynės.<br>AP

2012-10-31 08:01, atnaujinta 2018-03-15 18:42

Rungtynės Milano komandai galėjo baigtis ir liūdniau, nes jau 47 minutę jie pralaiminėjo 0:2. Pirmajame kėlinyje „Palermo“ išsiveržė po 45 min. skirto 11 m baudinio, kurį realizavo F. Miccoli.

47 min. skirtumą padidino F. Brienza.

„AC Milan“ komanda situaciją sušvelnino 69 min., kuomet įmušė R. Montolivo, o 80-ąją skirtumą išlygino S. El Shaarawy.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Siena“ 9 2 3 4 9:10 3

P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi Italijos elito klubai čempionato išvakarėse neteko taškų: „Siena“ - 6, „Atalanta“ - 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ - po 1.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 7 įvarčiai - Stephanas El Shaarawy'us („AC Milan“).