Italijos čempionate „Lazio“ sužaidė lygiosiomis, M. Stankevičius aikštėje nepasirodė

Italijos čempionate trečiadienį sužaistos aštuonerios rungtynės: „Atalanta“ - „Napoli“ 1:0, „Cagliari“ - „Siena“ 4:2, Veronos „Chievo“ - „US Pescara“ 2:0, Milano „Inter“ 3:2, Turino „Juventus“ - „Bologna“ 2:1, „Parma“ - „AS Roma“ 3:2, „Udinese“ - „Catania“ 2:2, Romos „Lazio“ - „Torino“ 1:1.

Romos „Lazio“ - „Torino“ 1:1.<br>AP

2012-11-01 01:13, atnaujinta 2018-03-15 18:12

Romos „Lazio“ komanda, kuriai atstovauja Marius Stankevičius, savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Torino“ futbolininkais.

Lietuvis šiose rungtynėse liko tarp atsarginių.

11 minutę svečius į priekį išvedė K. Glikas. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino S. Mauri.

Kiti rezultatai:

„Parma“ - „AS Roma“ 3:2. Ishakas Belfodilis (34), Marco Parolo (37), Cristianas Zaccardo (65)/ Erikas Lamela (8), Francesco Totti (71)

„Udinese“ - „Catania“ 2:2. Antonio Di Natale (29, 11 m. Baudinys, 90+2)/ Lucas Nahuel Castro (62), Francesco Lodi (85)

„Juventus“ - „Bologna“ 2:1 Fabio Quagliarella (54), Paul Pogba (90+2)/ Saphiras Sliti Taider (71)

„Inter“ - „Sampdoria“ 3:2. Diego Milito (52 11 m. Baud.), Rodrigo Palacio (68), Fredy Guarinas (81)/ Gianni Munari (20), Ederas (90+4)

„Atalanta“ - „Napoli“ 1:0 Carlosas Carmona (19)

„Cagliari“ - „Siena“ 4:2. Nene (6, 26), Marco Sau (28), Thiago Ribeiro (89)/ Erjonas Bogdani (42), Emanuele Calaio (90+3).

„Chievo“ - „Pescara“ 2:0. Luciano (75 11 m. baud.), Adrianas Stoianas (76).

„Palermo“ - AC Milan 2:2. Fabrizio Miccoli (45+1 11 m.baud.), Franco Brienza (47)/ Riccardo Montolivo (69), Stephanas El Shaarawy (80).

BNS: Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Siena“ 10 2 3 5 11:14 3

P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi Italijos elito klubai čempionato išvakarėse neteko taškų: „Siena“ - 6, „Atalanta“ - 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ - po 1.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 7 įvarčiai - Stephanas El Shaarawy'us („AC Milan“).

„Nauja diena“: ką rodo Lietuvoje vykstančios karinės pratybos?