Vokietijos čempionate „Bayer“ pergalę šventė dešimtyje (2 video)

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sekmadienį sužaisti du mačai. Brėmeno „Werder“ namuose 2:1 nugalėjo „Mainz“ futbolininkus, o Lėverkuzeno „Bayer“ net ir dešimtyje 3:2 palaužė „Dusseldorf“ ekipą.

„Bayer“ ir „Dusseldorf“ mačas.<br>AP

2012-11-05 09:25, atnaujinta 2018-03-15 16:55

„Bayer“ ekipa į priekį išsiveržė jau 16 minutę, kuomet pasižymėjo S. Samas, tačiau 40 min. skirtumą išlygino N. Rafaelis. „Dusseldorf“ įvarčiu ilgai nesidžiaugė, nes jau po minutės kamuolį į vartų tinklą pasiuntė A. Schurrle.

65 min. „Liverpool“ atstovas S. Rolfesas gavo raudoną kortelę, tačiau mažesnis žaidėjų skaičius nesutrukdė įmušti G. Castro (66).

“Dusseldorf” ekipa nusileisti neketino ir 86 min. sušvelnino skirtumą – įmušė A. Bodzekas.

Brėmeno „Werder“ - „Mainz“ 2:1. A. Huntas (11, 86)/ A. Szalai (64).

BNS: Vokietijos futbolo pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Mainz“ 10 4 2 4 13:12 14

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai - po 8 įvarčius - Mario Mandžukičius („Bayern“) ir Adamas Szalai'us („Mainz“).