Anglijoje „Arsenal“ nepajėgė palaužti „Fulham“, „Manchester United“ išsigelbėjo rungtynių pabaigoje

Anglijos futbolo „Premier“ lygos čempionate Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo iškovoti pergalės prieš „Fulham“ ekipą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3 (2:2).

"Aston Villa" - "Manchester United".<br>AP

2012-11-11 12:23, atnaujinta 2018-03-15 13:47

Įpusėjus pirmajam kėliniui dviejų įvarčių pranašumą turėjo „Arsenal“ futbolininkai. Įvarčius pelnė O. Giroud (11 min.) ir L. Podolskis (23 min.). Tačiau greitai svečiai išlygino rezultatą. Pasižymėjo D.Berbatovas (29 min.) ir A. Kacaniklicas (40 min.).

67 min. „Fulham“ į priekį išvedė D. Berbatovo realizuotas 11 metrų baudinys.

Po dviejų minučių rezultatą išlygino O. Giroud. Per likusį rungtynių laiką nė vienai komandai daugiau pasižymėti nepavyko.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ tik rungtynių pabaigoje išvykoje išplėšė pergalę 3:2 (0:1) prieš „Aston Villa“ futbolininkus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkus į priekį išvedė A. Weimannas. 50 minutę „Aston Villa“ turėjo jau dviejų įvarčių persvarą. A. Weimannas pelnė antrąjį savo ir komandos įvartį.

Tačiau „Manchester United“ nesirengė kapituliuoti varžovų aikštėje. 58 minutę rezultatą sušvelnino J. Hernandezas, po penkių minučių jį išlygino R. Vlaaras, pasiuntęs kamuolį į savo vartus.

Pergalingą „Manchester United“ įvartį taip pat pelnė J. Hernandezas.

Kiti rezultatai

„Reading“ - „Norwich City“ 0:0

„Southampton“ - „Swansea“ 1:1

64 min. (1:0) M. Schneiderlinas

73 min. (1:1) N. Dayeras

„Stoke City“ - „Queens Park Rangers“ 1:0

52 min. (1:0) C. Adamas

„Wigan“ - „West Bromwich Albion“ 1:2

31 min. (0:1) J. Morrisonas

43 min. (0:2) G. Caldwellas (į savo vartus)

44 min. (1:2) A. Kone

„Everton“ - „Sunderland“ 2:1

45 min. (0:1) A. Johnsonas

76 min. (1:1) M. Fellaini

79 min. (2:1) N. Jelavičius

BNS: Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Manchester United“    11 9 0 2 29:16 27

2. „Chelsea“ 10 7 2 1 22:10 23

3. „Manchester City“ 10 6 4 0 18:9 22

4. „Everton“ 11 5 5 1 21:14 20

5. „West Bromwich Albion“ 11 6 2 3 17:12 20

6. „Tottenham Hotspur“ 10 5 2 3 17:14 17

7. „Arsenal“ 11 4 4 3 18:11 16

8. „Fulham“ 11 4 4 3 24:19 16