Italijos čempionatas: „Inter“ netikėtai pralaimėjo, „Lazio“ be M. Stankevičiaus iškovojo pergalę

Italijos futbolo čempionate netikėtą pralaimėjimą patyrė Milano „Inter“ futbolininkai, išvykoje 2:3 (0:1) nusileidę „Atalanta“ ekipai.

"Atalanta" - "Innter".<br>AP

Nov 11, 2012, 10:10 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 1:23 PM

Jau 9 minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė G. Bonaventura. 56 minutę rezultatą pavyko išlyginti F. Guarinui, tačiau netrukus du įvarčius pelnęs Denisas išplėšė pergalę „Atalanta“ komandai. Jis taikliu smūgiu pasižymėjo 60 minutę, o 67 minutę realizavo 11 metrų baudinį.

84 minutę skirtumą sušvelnino R. S. Palacio. Per pridėtą rungtynių laiką aikštės šeimininkų žaidėjui F. Parrai buvo parodyta raudona kortelė, tačiau „Inter“ kiekybine persvara pasinaudoti nebesugebėjo.

Sudėtingą pergalę iškovojo Romos „Lazio“ komanda. Italijos sostinės derbyje „Lazio“ savo aikštėje 3:2 (2:1) palaužė „Roma“ futbolininkus.

„Lazio“ komandai atstovaujantis Marius Stankevičius rungtynėms registruotas nebuvo. „Roma“ vartininkas Tomas Švedkauskas savo komandos pralaimėjimą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Roma“ futbolininkai, kai 9 minutę kamuolį į vartus pasiuntė E. Lamela. Įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai atsakė dviem taikliais smūgiais. 35 minutę įvartį įmušė A. Candreva, 43 minutę pasižymėjo M. Klose.

Tuo „Roma“ bėdos nesibaigė. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką raudoną kortelę užsidirbo ir iš aikštės buvo išvarytas D. De Rossi.

„Lazio“ kiekybinį pranašumą išnaudojo ir vos prasidėjus antrajam kėliniui įmušė trečiąjį įvartį. 47 minutę taikliai smūgiavo S. Mauri.

85 minutę buvo parodyta dar viena raudona kortelė. Šį kartą antrą geltoną kortelę prieš save išvyko S. Mauri.

86 minutę, po M. Pjaničiaus įvarčio „Roma“ sušvelnino skirtumą 2:3, tačiau išlyginti rezultato nesugebėjo.

Kiti rezultatai

„Milan“ - „Fiorentina“ 1:3 10 min. (0:1) A. Aquilani 38 min. (0:2) B. Valero 60 min. (1:2) G. Pazzini 88 min. (1:3) M. El Hamdaoui „Genoa“ - „Napoli“ 2:4 23 min. (1:0) C. Immobile 54 min. (1:1) G. Mesto

56 min. (2:1) A. Bertolacci 79 min. (2:2) E. Cavani 90 min. (2:3) M. Hamsikas 90+3min. (2:4) L. Insigne „Parma“ - „Siena“ 0:0 „Torino“ - „Bologna“ 1:0 66 min. (1:0) D. D'Ambrosio „Chievo“ - „Udinese“ 2:2 39 min. (1:0) M. Andreolli 43 min. (1:1) G. Angella 89 min. (2:1) A. Paloschi (11 m. baudinys) 90 min. (2:2) G. Angella „Palermo“ - „Sampdoria“ 2:0 52 min. (1:0) P. B. Dybala 71 min. (2:0) P. B. Dybala