„Premier lyga“: „Norwich City“ vejasi „Liverpool“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos priešpaskutinės XV turo rungtynės tarp „Norwich City“ ir „Sunderland“ klubų. Pergalę 2:1 dėka pirmame kėlinyje pelnytų Sebastieno Bassongo ir Anthony Pilkingtono įvarčių iškovojo namuose žaidęs „Norwich City“ klubas.

Iškovojęs pergalę „Norwich City“ (geltona apranga) klubas su 19 taškų prisivijo „Liverpool“.<br>AP

Dec 2, 2012, 10:47 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 10:38 PM

Prieš pat pertrauką Tony Puliso vadovaujama „Sunderland“ ekipa sušvelnino rezultatą, tačiau antrame kėlinyje nesugebėjo įvykių eigos pakreipti savo naudai ir patyrė jau trečią pralaimėjimą per 5 pastaruosius turus.

Iškovojęs pergalę „Norwich City“ klubas su 19 taškų prisivijo „Liverpool“ ir pakilo į 12 turnyro lentelės vietą, tuo tarpu „Sunderland“ nukrito į 17 poziciją.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. „Manchester United“ 15 12 0 3 37:21 36

2. „Manchester City“ 15 9 6 0 28:11 33

3. „Chelsea“ 15 7 5 3 25:16 26

4. „Tottenham“ 15 8 2 5 28:23 26

5. „West Bromwich“ 15 8 2 5 24:19 26

6. „Everton“ 15 5 8 2 25:19 23

7. „Swansea“ 15 6 5 4 23:17 23

8. „West Ham“ 15 6 4 5 19:17 22