„Werder” Vokietijoje sutriuškino „Hoffenheim“, „Hamburger“ grįžo su tašku (video)

Vokietijos Bundeslygos paskutinėse dvejose XV turo rungtynėse aikštės šeimininkams nepavyko iškovoti pergalių prieš svečių ekipas. „Hoffenheim“ namuose 1:4 (0:2) nusileido Brėmeno „Werder“ futbolininkams, „Hamburger“ Šiaurės Vokietijos derbyje 1:1 išsiskyrė su „Wolfsburg“ komanda.

Po pergalės „Werder“ su 21 tašku pakilo į devintą vietą<br>werder.de

Dec 2, 2012, 11:53 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 10:33 PM

Svečiai iš Brėmeno į priekį išsiveržė jau 21 minutę kai įvartį pelnė Sebastianas Prodlas. 29 min. „Werder” pranašumą padidino Marko Arnautovičius.

Antrame kėlinyje „Hoffenheim“ pavyko sušvelninti rezultatą po Sejado Salihovičiaus įvarčio.

Tačiau „Werder“ neketino atiduoti pergalės ir savo pranašumą įtvirtino dar dviejais įvarčiais. 73 ir 79 minutėmis dar kartą pasižymėjo S. Arnautovičius. Po pergalės „Werder“ su 21 tašku pakilo į devintą vietą, o „Hoffenheim“ su 12 taškų liko šešioliktoje pozicijoje.

Kitose šio vakaro rungtynėse susitiko „Wolfsburg“ ir „Hamburger“ klubai. Šių klubų rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečiai iš Hamburgo pirmieji pelnė įvartį kai 26 minutę vienas prieš vartininką išbėgęs Maximillianas Beisteris jį nesunkiai nuginklavo.

„Wolfsburg“ iki kėlinio pabaigos nesugebėjo išlyginti rezultato, tačiau tam turėjo progų. Klubo gynėjas Naldo buvo pataikęs į vartų skersinį.

68 minutę aikštės šeimininkai išlygino rezultatą. Smūgiu galva pasižymėjo komandos gynėjas iš Danijos Simonas Kjaeras.

Iki kėlinio pabaigos „Wolfsburg“ žaidė geriau ir spaudė savo varžovus, tačiau „Hamburger“ iki pat finalinio teisėjo švilpuko sėkmingai apsigynė sėkmingai ir iškovojo tašką.

XV turo sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Hoffenheim“ - „Werder“ 1:4 (0:2). S. Salihovičius (50)/ S. Prodlas (21), M. Arnautovičius (29, 73, 79)

„Wolfsburg“ - „Hamburger“ 1:1 (0:1). S. Kjaeras (68)/ M. Beisteris (26).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. „Bayern” 15 12 2 1 41:6 38

2. „Bayer” 15 9 3 3 28:19 30

3. „Borussia” 15 7 6 2 30:16 27

4. „Schalke” 15 7 4 4 25:19 25

5. „Eintracht” 15 7 3 5 27:26 24

6. „Mainz” 15 7 2 6 21:18 23

7. „VfB Stuttgart” 15 6 4 5 17:24 22

8. „B. Moenchengladbach” 15 5 6 4 22:25 21