Italijos čempionato lyderis „Juventus“ iškovojo vienuoliktąją pergalę (video)

Šeštadienį vienintelėse Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) XV turo rungtynėse vienuoliktąją pergalę iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderė nugalėtojos titulą ginanti Turino „Juventus“ (35 tšk.) vienuolikė, namuose 3:0 (0:0) sutriuškinusi keturioliktojoje pozicijoje likusią „Torino“ (15 tšk.) ekipą, kuri nuo 35 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Kamilo Gliko.

„Juventus“ futbolininkai džiaugiasi iškovota 11 pergale Italijos čempionate.<br>AP

Dec 2, 2012, 2:30 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 10:49 PM

Du įvarčius į svečių vartus įmušė Claudio Marchisio (57 ir 84 min.), vieną - Sebastianas Giovinco (67 min.).

Aištės šeimininkų pranašumas galėjo būti dar didesnis, tačiau pirmajame kėlinyje Andrea Pirlo (41 min.) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Dabar jau penkiais taškais nuo lyderio atsilieka antroje vietoje esantis „Napoli“ klubas bei septyniais - Milano „Inter“ bei „Fiorentina“ komandos.

Romos „Lazio“ (26 tšk.) klubas su Mariumi Stankevičiumi - penktas, o „AS Roma“ (23 taškai) vienuolikė su vartininku Tomu Švedkausku užima šeštąją vietą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Pescara“ 14 3 2 9 9:25 11

P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi Italijos elito klubai čempionato išvakarėse neteko taškų: „Siena“ - 6, „Atalanta“ - 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ - po 1.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 12 įvarčių - Stephanas El Shaarawy'us („AC Milan“).