Latvio įvarčiai lėmė „Hamburg“ pergalę (video)

Penktadienį Vokietijos Bundeslygos čempionato 16-as turas parsidėjo „Hamburg“ ir „Hoffenheim“ komandų dvikova. Pergalę rezultatu 2:0 iškovojo Hamburgo futbolininkai. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Latvijos rinktinės žaidėjas Artiomas Rudnevas.

„Hamburg“ futbolininkai džiaugiasi pelnytu įvarčiu.<br>„Reuters"

Dec 8, 2012, 2:32 AM, atnaujinta Mar 14, 2018, 7:08 PM

Mačas prasidėjo apylygiai – iš pradžių „Hoffenheim“ ekipa pabandė keletą kartų prasiveržti pro varžovų gynybą, tačiau to jiems padaryti nepavykdavo.

28-a minutę po Denniso Diekmeierio perdavimo, Latvijos futbolininkas A. Rudnevas puikiu smūgiu galva išvedė savo ekipą į priekį 1:0.

Antras kėlinys buvo kur kas pasyvesnis. 74-ą minutę „Hamburg“ klubas įtvirtino savo pergalę po dar vieno A. Rudnevo įvarčio, kuriam buvo tai 6 taiklus smūgis šį sezoną. Rungtynės pasibaigė 2:0 „Hamburg“ ekipos pergale.