„Arsenal“ pasitraukė iš Anglijos taurės turnyro

Anglijos taurės turnyre staigmeną pateikė ketvirtoje pagal pajėgumą šalies lygoje rungtyniaujantys „Bradforf“ futbolininkai. Jie savo aikštėje po 11 metrų baudinių serijos eliminavo Londono „Arsenal“ komandą.

"Bradford" - "Arsenal".<br>AP

Dec 12, 2012, 10:00 AM, atnaujinta Mar 14, 2018, 4:52 PM

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). Aikštės šeimininkus 16 minutę į priekį išvedė Garry Thomsonas. 87 minutę rezultatą išlygino Thomas Vermaelenas.

11 metrų baudinių seriją 3:2 laimėjo „Bradforf“.

Kitose rungtynėse „Norwich City“ savo aikštėje 1:4 (1:1) nusileido „Aston Villa“ komandai.

Pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, 19 minutę pasižymėjo Seanas Morrisonas. Tačiau jau 21 minutę rezultatą išlygino Brettas Holmanas.

Antrajame kėlinyje „Aston Villa“ nepaliko vilčių varžovams. Du įvarčius pelnė Andreasas Weimannas, kartą pasižymėjo Christianas Benteke.

„Bradforf“ - „Arsenal“ 1:1. Garry Thomsonas (16)./ Thomas Vermaelenas (87).

„Norwich City“ - „Aston Villa“ 1:4. Seanas Morrisonas (19)./ Brettas Holmanas (21), Andreasas Weimannas (79,85), Christianas Benteke (90).