Prancūzijoje - trys Z. Ibrahimovičiaus įvarčiai (video)

Antradienį Prancūzijoje prasidėjo XVII „Ligue 1“ lygos turas. Šiame ture triuškinančią pergalę šventė „Paris Saint-Germain“ klubas, kuris svečiuose 4:0 įveikė „Valenciennes“ klubą. Kitose rungtynėse „Nice“ 1:0 palaužė „Rennes“ futbolininkus, „Lille“ 2:0 įveikė „Toulouse“ ekipą.

29 rungtynių minutę Paryžiaus klubą į priekį išvedęs Z. Ibrahimovičius (tamsi apranga) iš viso pelnė trys įvarčius.<br>AP

Dec 12, 2012, 7:27 AM, atnaujinta Mar 14, 2018, 4:55 PM

Nors „Valenciennes“ rungtynes pradėjo aktyviau, tačiau pirmas šiame mače į priekį išsiveržė „Paris Saint-Germain“ klubas. 29 rungtynių minutę Paryžiaus klubą į priekį išvedė Zlatanas Ibrahimovičius.

Iki pertraukos Paryžiaus ekipa daugiau nieko pavojingo nesukūrė, tačiau po pertraukos greitai įmušė dar du įvarčius. 49 bei 54 minutėmis dar kartą pasižymėjo aukštasis švedas, kuris į savo sąskaitą įsirašė trys įvarčius.

Galutinį žodį šiose rungtynėse tarė argentinietis Ezequielis Lavezzi, kuris atliko puikų reidą ir užbaigė varžovų triuškinimą.

Po šios pergalės Paryžiaus klubas su 32 taškais ir toliau žengia antroje vietoje, tuo metu „Valenciennes“ su 26 taškais lieka penktoje vietoje.

Kiti rezultatai:

„Nice“ - „Rennes“ 1:0 (0:0). D. Cvitanichas (65, 11 m.) „Lille“ - „Toulouse“ 2:0 (0:0). M. Basa (55), D. Payetas (83).

BNS: Prancūzijos futbolo pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Stade Rennes“ 17 8 2 7 23:22 26

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 17 įvarčių - Zlatanas Ibrahimovičius („Paris St Germain“).