Vokietijos čempionate „Bayern“ namuose prarado du taškus (video)

Penktadienį Vokietijoje prasidėjo XVII „Bundesliga“ turas, pirmenybių lyderis Miuncheno „Bayern“ namuose priėmė Monchengladbacho „Borussia“, mačas baigėsi taikiai 1:1.

Pirmenybių lyderis Miuncheno „Bayern“ namuose nesugebėjo įveikti Monchengladbacho „Borussia“ (šviesi apranga).<br>AP

Dec 15, 2012, 10:14 AM, atnaujinta Mar 14, 2018, 3:10 PM

Namuose žaidęs dabartinis čempionato lyderis „Bayern“ pirmasis praleido įvartį į savo vartus. Nors bavarai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje, tačiau 20 minutę mačo teisėjas už Jerome‘o Boatengo žaidimą ranka baudos aikštelėje skyrė vienuolikos metrų baudinį į „Bayern“ vartus ir jį sėkmingai realizavo Thorbenas Marxas.

Bavarai dar labiau spaudė svečius ir nuolat kūrė pavojingas progas. Stulbinančiai žaidė „Borussia“ vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas. Jaunasis vokietis įspūdingai atlaikė Francko Ribery bei Dante smūgius.

Prieš pat kėlinio pabaigą „Bayern“ gretose traumą patyrė Javi Martinezas ir jį aikštėje pakeitė Xherdanas Shaqiri.

Būtent X.Shaqiri ir išlygino rezultatą. Šveicaras pasižymėjo 59 mačo minutę.

Ir iki išlyginamojo įvarčio „Bayern“ dar spėjo ne kartą pavojingai smūgiuoti į vartus. Per paskutines 30 minučių Vokietijos čempionato lyderis toliau spaudė savo varžovus bei atliko tikrai daug smūgių į vartus. Tačiau svečiai sugebėjo sėkmingai apsiginti ir iškovojo svarbų tašką svečiuose.

Rezultatas:

Miuncheno „Bayern“ - Monchengladbacho „Borussia“ 1:1 (0:1). T. Marx (21 iš 11 m)/ Xh. Shaqiri (59).