Ispanijos čempionate „Real“ nesugebėjo įveikti autsaiderių, „Barcelona“ didina atotrūkį

Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį buvo sužaistos ketverios šešioliktojo turo rungtynės. Madrido „Real“ - „Espanyol“ 2:2, „Valencia“ - „Rayo Vallecano“, „Zaragoza“ - „Levante“ 0:1, „Barcelona“ - Madrido „Atletico“ 4:1.

"Barcelona" - "Atletico".<br>AP

Dec 16, 2012, 11:12 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 2:35 PM

Tik trečioje turnyro lentelės vietoje esanti Madrido „Real“ komanda ir toliau nerodo atsigavimo ženklų. „Real“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti turnyro autsaiderės „Espanyol“ ekipos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. „Espanyol“ į priekį 31 minutę išvedė S. Garcia, tačiau besibaigiant kėliniui rezultatą išlygino C. Ronaldo.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą „Real“ naudai persvėrė F. Coentrao. Aišktės šeimininkai pirmavo iki rungtynių pabaigos, tačiau 88 minutę rezultatą išlygino J. Albinas.

Turnyro lentelės lyderių dvikovą laimėjo „Barcelona“ komanda. Ji savo aikštėje 4:1 (2:1) nugalėjo Madrido „Atletico“ komandą.

„Barcelona“ - Madrido „Atletico“ 4:1 (2:1). Adriano (36), S. Busquetsas (45), L. Messi (57, 88)./ Falcao (31).

Madrido „Real“ - „Espanyol“ 2:2 (1:1). C. Ronaldo (45), F. Coentrao (48)./ S. Garcia (31), J. Albinas (88).

„Valencia“ - „Rayo Vallecano“ 0:1 (0:0). A. Dominguezas (83).

„Zaragoza“ - „Levante“ 0:1 (0:1). R. Garcia (19), C. Lellas (90+3-raudona kortelė).