Romos „Lazio“ pateko į taurės ketvirtfinalį, M. Stankevičius neregistruotas

„Lazio“ futbolininkai aštuntfinalyje namuose po 11 metrų baudinių serijos 4:1 įveikė „Siena“ ekipą.

Rungtynių „Lazio“ ir „Siena“ akimirkos.<br>AP

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 19, 2012, 7:56 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 12:51 PM

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), o per pratęsimą sirgaliai įvarčių neišvydo.

M. Stankevičius nebuvo įtrauktas į mačo protokolą.

Per pagrindinį laiką abu įvarčius pelnė šeimininkai - pradžioje albanas Lorikas Cana (56 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus, o jau besibaigiant teisėjo kompensuotam laikui rezultatą išlygino prancūzas Mickaelis Cianis (90+5 min.).

Baidinių serijos didvyriu tapo „Lazio“ vartininkas argentinietis Juanas Carrizo, atrėmęs net tris varžovų smūgius iš keturių.

Kitose rungtynėse „Fiorentina“ klubas svečiuose 1:0 (1:0) laimėjo prieš „Udinese“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 36-ą minutę pasiekė Borja Valero.

Trečiosiose taurės rungtynėse nuo 22 val. susitinka „SSC Napoli“ ir „Bologna“.

Sausio 9 dieną taurės turnyro ketvirtfinalyje „Lazio“ komanda namuose priims „Catania“ vienuolikę.

Rezultatai:

Romos „Lazio“ - „Siena“ 5:2, po 11 m. baudinių, rezultatas po pagrindinio laiko ir pratęsimo - 1:1 (0:0). M. Ciani (90+5)/ L. Cana (56, „Lazio“ į savo vartus).

„Udinese“ - „Fiorentina“ 0:1 (0:1). B. Valero (36).