Italijoje - sunki „Juventus“ pergalė, dėmesio centre atsidūrė teisėjas (video)

Tik per paskutines kelias minutes Italijos čempionų vardą ginantiems Turino „Juventus“ futbolininkams pavyko išplėšti pergalę 3:1 išvykoje prieš „Cagliari“ ekipą ir namo grįžti su trimis taškais. Nuo mačo pradžios svečiai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Susitikimui teisėjavęs Antonio Damato jau 16 minutę skyrė abejotiną 11 metrų baudinį į „Juventus“ vartus, kurį sėkmingai realizavo puolėjas Mauricio Pinilla.

Rungtynių Turino „Juventus“ - „Cagliari“ akimirkos.<br>AP

Dec 22, 2012, 5:29 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 11:20 AM

Neilgai trukus ne be varžovo pagalbos „Cagliari“ baudos aikštelėje ant žemės atsidūrė Turino ekipos puolėjas Fabio Quagliarella, tačiau viską puikiai mačiusio A. Damato švilpukas tylėjo.

Antroje rungtynių pusėje „Cagliari“ gynėjas Davide Astori užsidirbo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti savo komandą dešimtyje. Tuo stengėsi pasinaudoti aktyviau varžovus pulti pradėję svečiai iš Turino.

72 mačo minutę tas pats A. Damato skyrė 11 metrų baudinį į „Cagliari“ vartus už pražangą prieš Sebastianą Giovinco, tačiau vaizdo pakartojime matyti, kad puolėjas suvaidino. Tiesa, Arturo Vidaliui baudinio nepavyko realizuoti.

Rungtynių didvyriu tapo po keitimo aikštėje „Juventus“ puolėjas Alessandro Matri, kuris artėjant rungtynėms į pabaigą pelnė du įvarčius. Tuo tarpu galutinį mačą tašką tiksliu smūgiu padėjo „Juventus“ puolėjas Mirko Vučiničius.

Kitame susitikime „Pescara“ rezultatu 2:1 įveikė „Catania“.

Rezultatai:

„Cagliari“ - Turino „Juventus“ 1:3 (1:0). M.R. Pinilla (16)/ A. Matri (75, 90), M. Vuciničius (90).

„Pescara“ - „Catania“ 2:1 (1:1). M. Celikas (23), R.E. Togni (90)/ P. Barrientos (36).