Lietuvių atstovaujamas „Hearts“ patyrė nesėkmę

Škotijos „Premier“ lygoje antrą Kalėdų dieną sužaisti penki susitikimai. Dviejų lietuvių - Mariaus Žaliūko ir Arvydo Novikovo - atstovaujama Edinburgo „Hearts“ komanda svečiuose minimaliu rezultatu 0:1 nusileido „Kilmarnock“ futbolininkams.

M. Žaliūkas aikštėje praleido visas 90 minučių, jam buvo parodyta geltona kortelė.<br>AP

Dec 26, 2012, 9:25 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 10:12 AM

Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams iš 11 metrų baudinio 27-ą minutę pelnė Liamas Kelly.

M. Žaliūkas aikštėje praleido visas 90 minučių, jam buvo parodyta geltona kortelė. A. Novikovas pasirodė po keitimo 70-ą minutę ir du kartus smūgiavo į vartus.

Kiti rezultatai:

„Dundee United“ - „St. Johnstone“ 1:1 (1:0). G. Gunningas (2)/ B. McLeanas (47, į savo vartus).

„Motherwell“ - „Aberdeen“ 4:1 (3:1). T. Hateley (9), J. Murphy (31, 45), M. Higdonas (55)/ J. Hayesas (34). „Inverness“ - “St. Mirren“ 2:2 (1:1). A. Shinnie (38), R. Foranas (69)/ D. Imrie (2), S. Thompsonas (55).

„Hibernian“ - „Ross County“ 0:1 (0:0). R. Brittainas (57).