Londono „Chelsea“ komanda pralaimėjo „Premier“ lygos autsaideriams (video)

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota sensacija – netikėtą pralaimėjimą patyrė Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie 0:1 pralaimėjo autsaiderei „Queens Park Rangers“ komandai. 78 minutę S. Wrighto-Phillipso parklupdyta „Chelsea“ ekipa ne tik prarado itin svarbius taškus, bet ir nepasinaudojo proga šoktelėti į trečiąją vietą.

„Chelsea” ir „Queens Park Rangers” mačo akimirka.<br>AP

2013-01-03 11:34, atnaujinta 2018-03-14 01:17

Dar vieną rezultatyvią pergalę iškovojo „Liverpool“ komanda, kuri 3:0 sutriuškino „Sunderland“ futbolininkus. Tradiciškai aikštėje žibėjo L. Suarezas, šįkart įmušęs du įvarčius ir atlikęs rezultatyvų perdavimą. L. Suarezas pasižymėjo 26 ir 53 minutėmis. Abu kartus jis perdavimus gavo iš S. Gerrardo.

Pirmąjį mačo įvartį įmušė R. Sterlingas, pasižymėjęs 19 min.

„Newcastle United” namuose 1:2 pralaimėjo „Everton“ komandai. Šeimininkų komandoje 2 minutę pasižymėjo D. P. Cisse. „Everton“ ekipai pergalę lėmė L. Baineso (43 min.) ir V. Anichebe (60 min.) įvarčiai.

Turnyro lentelė (Vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti įvarčiai, praleisti įvarčiai, taškai)