Anglijos taurė: „Arsenal“ neįveikė „Swansea City“, „Liverpool“ kukliai įveikė „Mansfield Town“

Sekmadienį Anglijoje tęsiasi FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Dramatiškos lygiosios buvo užfiksuotos Svonsyje, kur vietos „Swansea City“ 2:2 sužaidė su Londono „Arsenal“. Kitose rungtynėse „Liverpool“ klubas svečiuose 2-1 įveikė „Mansfield Town“ ekipą. Verta paminėti, kad šiose rungtynėse įvartį įmušė Liverpulio miesto komandos naujokas Danielis Sturridge'as.

Įvarčiu džiaugiasi „Arsenal" puolėjas Lukašas Podolskis.<br>AP

ivartis.net ir lrytas.lt

Jan 6, 2013, 10:17 PM, atnaujinta Mar 13, 2018, 11:57 PM

Pirmajame kėlinyje stadione susirinkę žiūrovai įvarčio neišvydo, tačiau 58 minutę „Swansea City“ sirgaliai galėjo džiaugtis, kadangi jų komandą į priekį išvedė puikiai kamuolį suvaldęs ekipos lyderis Michu.

„Arsenal“ treneris Arsene‘as Wengeras reagavo į esančia situaciją ir atliko keitimų. Po keitimo pasirodęs Lukašas Podolskis 81 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą.

Negana to, po dar kelių minučių „Arsenal“ atsidūrė priekyje. Po Oliviero Giroudo perdavimo rezultatą išlygino Kieranas Gibbsas.

Tačiau pergalės Londono klubui pasiekti nepavyko. Ne kartą savo komandą išgelbėjęs Danny Grahamas ir vėl tai padarė. Puolėjas rezultatą išlygino 87 minutę. Taigi, rungtynės pasibaigė lygiosiomis ir komandos turės žaisti atsakomąsias rungtynes „Emirates“ stadione.

Tuo metu kitose rungtynėse „Liverpool“ klubas svečiuose 2:1 įveikė „Mansfield Town“ ekipą. Verta paminėti, kad šiose rungtynėse įvartį įmušė Liverpulio miesto komandos naujokas Danielis Sturridge'as.

Rezultatai:

„Swansea City“ - „Arsenal“ 2:2 (0:0). Michu (58), D. Grahamas (87)/ L. Podolskis (81), K. Gibbsas (83).

„Mansfield Town“ - „Liverpool“ 1:2 (0:1). M. Greenas (79)/ D. Sturridge`as (7), L. Suarezas (59).