Dramblio Kaulo Kranto rinktinė Afrikos Nacijų taurės varžybas pradėjo pergale (2 video)

Afrikos Nacijų taurės turnyrą pergale pradėjo favoritė Dramblio Kaulo Kranto rinktinė, kuri D grupėje 2:1 (1:1) nugalėjo Togo ekipą.

Dramblio Kaulo Kranto ir Togo (žali marškinėliai) rinktinių rungtynių akimirka.<br>AP

Jan 22, 2013, 7:38 PM, atnaujinta Mar 13, 2018, 11:24 AM

Nugalėtojai į priekį išsiveržė jau aštuntąją minutę, kuomet įmušė Yaya Toure, tačiau 45 minutę Jonathanui Ayite pavyko išlyginti rezultatą. Pergalę Dramblio Kaulo Kranto komanda šventė po Gervinho įvarčio, kuris pasižymėjo 88 minutę.

Kitose rungtynėse Tuniso rinktinė 1:0 nugalėjo Alžyro komandą. Įvartį 90 minutę įmušė Youssefas M'Sakni.