Taiklūs M. Žaliūko ir A. Novikovo smūgiai padėjo „Hearts“ patekti į Škotijos lygos taurės finalą

Nugalėtojai paaiškėjo po 11 metrų baudinių serijos. Abu lietuviai realizavo baudinius.

„Hearts“ - „Inverness Caledonian Thistle“.<br>"Reuters"

BNS ir lrytas.lt inf.

Jan 27, 2013, 12:23 AM, atnaujinta Mar 13, 2018, 4:50 AM

Visas 120 minučių nugalėtojų gretose žaidęs Marius Žaliūkas 99-ą minutę buvo įspėtas, o Arvydas Novikovas rungtyniavo nuo 67 minutės, kai aikštėje pakeitė Andrew Driverį.

Pagrindinis šių rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Andrew Shinnie'o (49 min.) smūgio, o rezultatą išlygino Michaelas Ngoo (66 min.).

Nuo 77 minutės svečiai ekipa žaidė be pašalinto iš aikštės Scotto Robinsono.

„Hearts“ futbolininkai Škotijos lygos taurę laimėjo keturis kartus - 1954, 1958, 1959 ir 1962 metais, o 1961 ir 1996-aisiais turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Antrasis finalininkas paaiškės sekmadienį, po „St Mirren“ ir Glazgo „Celtic“ klubų dvikovos.