„Manchester City“ rungtynėse su „Liverpool“ komanda turėjo gelbėtis – 2:2 (2 video)

Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą ginantiems Roberto Mancini auklėtiniams rungtynėse su „Liverpool“ teko gelbėtis. „Manchester City“ komandą 78 minutę išgelbėjo S. Aguero, išlyginęs rezultatą. Mačas baigėsi 2:2.

„Manchester City” ir „Liverpool” dvikova.<br>AP

Feb 3, 2013, 7:55 PM, atnaujinta Mar 12, 2018, 4:36 PM

Rungtynės palankiai prasidėjo šeimininkams, kurie po 23 minutę įmušto E. Dzeko įvarčio pirmavo 1:0, tačiau po šešių minučių jau aidėjo „Liverpool“ ekipos gerbėjų dainos – įmušė D. Sturrdige'as. Antrjame kėlinyje pirmieji įmušė svečiai. 73 minutę pasižymėjo S. Gerrardas.

„Manchester City“ komandą nuo lyderės „Manchester United“ ekipos skiria devyni taškai.

Pirmajame Anglijos čempionato 25-ojo turo mače sekmadienį  „Tottenham Hotspur“ komanda išvykoje 1:0 nugalėjo dešimtyje likusią „West Bromwich Albion“ ekipą. Pastaroji komanda žaidėją prarado dar 48 minutę, kuomet raudoną kortelę gavo G. Popovas. 67 minutę pergalę „Hotspur“ komanda išplėšė G. Bale'as.

Kitose rungtynėse susitiks Anglijos čempionai „Manchester City“ futbolininkai bei „Liverpool“ ekipa.

BNS: Anglijos futbolo čempionato lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Queens Park Rangers“ 25 2 11 12 18:37 17

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 18 įvarčių - Robinas van Persie's („Manchester United“).