C. Ronaldo įsimušė į savo vartus, „Real“ sensacingai pralaimėjo (video)

Ispanijos „Primera“ čempionate sužaisti keturi 22-ojo turo mačai: „Osasuna” - Vigo „Celta” 1:0, „Getafe” - „Deportivo La Coruna” 3:1, „Espanyol" - „Levante" 3:2, „Granada“ - Madrido „Real“ 1:0.

„Real“ ir „Granada“ ekipų susitikimas.<br>AP

Feb 3, 2013, 2:50 PM, atnaujinta Mar 12, 2018, 4:55 PM

„Real“ komandai susitikimas su „Granada“ ekipa baigėsi nesėkmingai. Madrido komanda jau 22 minutę praleido įvartį, kurį į savo vartus įmušė jų žvaigždė Cristiano Ronaldo. C. Ronaldo tai buvo pirmasis į savo vartus įmuštas įvartis karjeroje.

„Deportivo La Coruna” ir „Getafe“ rungtynės prasidėjo pastarosios komandos netektimi – jau 11 minutę teisėjui teko raudoną kortelę parodyti Moya'ui, o prie 11 metrų žymos stojęs Pizzi išvedė savo komandą į priekį.

25 minutę teisėjas skyrė dar vieną 11 metrų baudinį. Šįkart jis buvo į svečių vartus. Prie kamuolio stojęs D. Castro buvo taiklus.

Antrajame kėlinyje ilgą laiką nė vienai ekipai nepavyko pasižymėti, o 71-ąją svečių žaidėjas A. Aguilaras gavo antrąją geltoną kortelę. Išsilyginus žaidėjų skaičiui „Getafe“ atkuto – 81 min. po A. Barrada perdavimo įmušė A. Vazquezas, o 84-ąją – A. Colunga, kuriam perdavimą atliko tas pats žaidėjas.

„Granada“ - Madrido „Real“ 1:0. C. Ronaldo (22 - į savo vartus)

„Osasuna” - Vigo „Celta” 1:0. E. Armenterose (55).

„Getafe” - „Deportivo La Coruna” 3:1. D. Castro (25 – 11 m baudinys), A. Vazquezas (81), A. Colunga (84)/ Pizzi (12 – 11 m baudinys).

11 min. Moya („Getafe”) gavo raudoną kortelę.

71 min. A. Aguilaras („Coruna“) gavo antrąją geltoną kortelę.

„Espanyol" - „Levante" 3:2. D. Navarro (42 - į savo vartus), C. Stuani (67), S. Garcia (69)/ R. Garcia (47), O. Martinsas (87).

BNS: Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.La Korunjos „Deportivo“ 22 3 7 12 27:48 16

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 33 įvarčiai - Lionelis Messi („Barcelona“).