„Žalgiris” kontroliniame mače su bosniais išsiskyrė taikiai

Šalies vicečempionas Vilniaus MFD „Žalgiris“ treniruočių stovykloje Kroatijoje „Istria Winter Cup” turnyre sužaidė pirmąsias rungtynes su Bosnijos ir Hercegovinos klubu „Široki Brijeg”. Mače nugalėtojas nepaaiškėjo, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

2013-02-04 22:13, atnaujinta 2018-03-12 14:37

Dėl smulkių traumų šiame mače Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" vienuolikei negalėjo padėti Artūras Žulpa ir Rytis Leliūga.

Įvarčiai pelnyti rungtynių pradžioje. 9 min. po Ramūno Radavičiaus rezultatyvaus perdavimo įvartį pelnė Kamilis Bilinskis.

Tačiau jau po keturių minučių rezultatą išlygino „Široki Brijeg” ekipos žaidėjas Krešimiras Kordičius.

21 min. Andro Švrljugos smūgis vos nepasiekė tikslo, kamuolys pataikė į virpstą.

Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė greitais įvarčiais. 9 min. po Ramūno Radavičiaus perdavimo įvartį pelnė „Žalgirio” legionierius iš Lenkijos Kamilis Bilinskis. Tačiau 13 min. rezultatas tapo lygus. Gynėjams nespėjus sugrįžti prie savų vartų, pasižymėjo „Široki Brijeg”.

Dažnai taisykles grubiomis pražangomis pažeidinėję, neleistinai žalgiriečių atakas stabdę „Široki Brijeg" klubo futbolininkai pirmajame kėlinyje iš pradžių buvo įspėti geltona kortele, o jam besibaigiant 41 minutę Danijelis Kožulis prieš save išvydo raudoną kortelę. Antrajame kėlinyje pavojingesnes atakas rengė šeštąją poziciją šiuo metu Bosnijos ir Hercegovinos čempionate užimanti „Široki Brijeg" ekipa. Ji dukart - 60 ir 73 minutę galėjo išsiveržti į priekį, tačiau kamuolys praskriejo visai šalia vartų ir tikslo nepasiekė. Mačo pabaigoje antrąja geltona kortele buvo nubaustas „Žalgirio" komandos saugas Vaidotas Šilėnas. Nors nuo 80 minutės abi ekipos savo gretose turėjo po 10 žaidėjų, pavojingų išpuolių suregzti nei lietuviams, nei bosniams nepavyko.

„Žalgirio” sudėtis: A. Vitkauskas, A. Jankauskas, L. Peričius, G. Freidgeimas, V. Šilėnas, R. Radavičius, A. Švrljuga, P. Janušauskas, M. Kuklys, P. Komolovas, K. Bilinskis. Po keitimo žaidė E. Vaitkūnas, A. Skerla, K. Takuya, K. Urbaitis.