Afrikos Nacijų taurės finale - Nigerijos ir Burkina Faso rinktinės (video)

Kitose rungtynėse po 11 metrų baudinių serijos pergalę šventė Burkino Faso komanda. Pagrindinis mačo su Gana laikas ir pratęsimai baigėsi 1:1, o nugalėtojai rungtynes baigė be vieno žaidėjo.

Nigerijos ir Malio rinktinių kova.<br>AP

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-02-06 21:17, atnaujinta 2018-03-12 10:54

Trečiadienį pirmajame pusfinalio susitikime Nigerijos futbolininkai 4:1 (3:0) nugalėjo Malio vienuolikę ir į Juodojo žemyno finalą pateko po trylikos metų pertraukos.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Eldersonas Echiejile (25 min.), Brownas Ideye (30 min.), Momo Sissoko (44 min. į savo vartus) ir Ahmedas Musa (56 min.).

Garbės įvartį Malio rinktinei, kuri bandys antrus metus iš eilės iškovoti bronzos medalį, pelnė Cheickas Diarra (75 min.).

Afrikos čempione Nigerijos komanda tapo 1980 ir 1994 metais, 1984, 1988, 1990 ir 2000 metais iškovojo sidabrą ir dar septynis kartus tenkinosi bronzos medaliu.

Pirmieji įvartį įmušė Ganos futbolininkai – 13 minutę 11 m baudinį realizavo Wakaso, tačiau A .Bance 60 minutę skirtumą išlygino. Per pratęsimą J. Pitropa gavo antrąją geltoną kortelę.