Trečioji Afrikos Nacijų taurės vieta - Malio rinktinei

Afrikos Nacijų taurėje trečiąją vietą užėmė Malio rinktinė, kuri šeštadienį mažajame finale 3:1 nugalėjo Ganos komandą. 21 minutę po M. Samassa įvarčio pranašumą įgijusi Malio rinktinė jo taip ir neprarado. 48-ąją minutę skirtumą padidino S. Keitą. 82 min. paguodos įvartį įmušė K. Asamoah, o jau per antrąją teisėjo pridėto laiko minutę pasižymėjo S. Diarrą.

Malio komanda užėmė trečiąją vietą.<br>AP

Feb 9, 2013, 9:54 PM, atnaujinta Mar 12, 2018, 6:28 AM

Malio rinktinė mažajame finale atsidūrė pusfinalyje 1:4 pralaimėjusi Nigerijos komandai. Ganos futbolininkai pusfinalyje 1:2 pralaimėjo Burkina Faso rinktinei.

Finale kovos Nigerijos ir Burkina Faso rinktinės. Mačas vyks sekmadienį 20 valandą Lietuvos laiku.