„Barcelona“ varžovus sutraiškė, L. Messi sąskaitoje – įvartis ir du rezultatyvūs perdavimai (video)

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ čempionate buvo sužaisti keturi 23-ojo turo mačai: „Barcelona“ - „Getafe“ 6:1, Saragosos „Real“ - „Real Sociedad“ 1:2, Bilbao „Athletic“ - „Espanyol“ 0:4, „Rayo Vallecano“ - Madrido „Atletico“ 2:1.

„Barcelona“ ir „Getafe“ rungtynių akimirkos.<br>„Reuters"

2013-02-10 19:51, atnaujinta 2018-03-12 05:33

„Barcelona“ komanda savo sirgalių akivaizdoje „Getafe“ ekipą sutriuškino 6:1. Turnyro lentelės lyderiai katalonai į priekį išsiveržė jau 6 minutę, kuomet įvartį įmušė A. Sanchezas.

Du įvarčius „Getafe“ komanda praleido jau mačo pabaigoje – 90 minutę pasižymėjo A. Iniesta, o per pirmąją pridėto laiko minutę įmušė G. Pique.

Šiame mače žibejo L. Messi, kuris ne tik įmušė įvartį, tačiau ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“ - „Getafe“ 6:1. A. Sanchezas (6), L. Messi (13), D. Villa (58), Tello (79), A. Iniesta (90), G. Pique (90+1)/ A. Vazquezas (83).

Saragosos „Real“ - „Real Sociedad“ 1:2. Apono (90+1 – 11 m baudinys)/ A. Griezmannas (11), I. Agirretxe (32).

22 min. H. Hernandezas (Saragosos „Real“) gavo antrąją geltoną kortelę.

Bilbao „Athletic“ - „Espanyol“ 0:4. H. Moreno (28), V. Sanchezas (57), C. Stuani (58), J. Verdu (75).

„Rayo Vallecano“ - Madrido „Atletico“ 2:1. Lassas (3), L. Carrilho (32)/ Falcao (90+4)