„Žalgiris“ Kroatijoje minimalia persvara nugalėjo „HNK Gorica“

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

„Žalgiris“ antradienį 3:2 (1:1) nugalėjo „HNK Gorica“ ekipą.<br>J. Petrulis/ zalgiris-vilnius.lt

Feb 13, 2013, 10:40 AM, atnaujinta Mar 12, 2018, 1:01 AM

Pasak vilniečių svetainės, priešpaskutiniame treniruočių stovyklos mače vilniečiams įvarčius pelnė peržiūroje dalyvaujantis puolėjas Vedranas Gercas, Kamilis Bilinskis bei po traumos į rikiuotę sugrįžęs Pavelas Komolovas, kuris taip pat atliko ir rezultatyvų perdavimą.

Mače pirmieji į priekį išsiveržė savo gretose buvusį žalgirietį Mario Grgurovičių turinti „HNK Gorica“ ekipos futbolininkai. Kroatai 10-ą minutę surengė tikslią kontrataką, kurią užbaigė tolimu smūgiu.

„Žalgiris“ rezultatą išlygino 28-ą minutę, kuomet Pavelas Komolovas atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, o įvartį pelnė Vedranas Gercas.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštėje pasirodęs „Žalgirio“ ekipos puolėjas Kamilis Bilinskis išvedė vilniečius į priekį. Baudos aikštelėje gavęs perdavimą iš Takuya Kanai, lenkas pats susikūrė progą ir ją realizavo.

Rungtynių pabaigą vainikavo intriguojanti bei permaininga kova.

83-čią minutę „HNK Gorica“ baudos smūgiu išlygino rezultatą, tačiau netrukus persvarą savo naudai vėl atstatė žaliai balti.

Ataką pradėjęs kapitonas Algis Jankauskas atliko puikų reidą iš aikštės vidurio, perdavė kamuolį į kraštą Egidijui Vaitkūnui, kuris jį pasiuntė vartų link. Ten sėkmingai galva sužaidė Pavelas Komolovas, 87-ą minutę išplėšęs pergalę Lietuvos vicečempionams.

Paskutines treniruočių stovyklos Kroatijoje rungtynes VMFD „Žalgiris“ ekipa žais ketvirtadienį. Žalgiriečių varžove bus Bosnijos ir Hercegovinos pirmenybių lyderė Sarajevo „Željezničar“.