A lygoje „Ekranas“ gelbėjosi nuo pralaimėjimo, pergalę iškovojo „Atlantas“

Lietuvos A lygos čempionate nugalėtojų titulą ginanti Panevėžio „Ekrano“ komanda nuo pralaimėjimo išsigelbėjo tik per teisėjo pridėtą laiką. Valdo Urbono auklėtiniai 2:2 sužaidė su Marijampolės „Sūduvos“ komanda.

Panevėžio komandai pavyko iškovoti tašką.

Apr 6, 2013, 8:12 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 5:46 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

„Ekrano“ futbolininkai aiškiai dominavo aikštėje, tačiau atsilikinėdami 1:2 nesugebėdavo iki galo užbaigti atakų, kol trečiąją teisėjo pridėtą minutę nuostabiai sužaidė Aurimas Kučys ir Vitalijus Kavaliauskas.

Pirmieji įmušė „Sūduvos“ komanda – 20 minutę pasižymėjo Rafaelis Ledesma. 35-ąją Igoris Kozlovas skirtumą išlygino, tačiau dar prieš pertrauką (44) Nerijus Valskis įmušė pergalę galėjusį lemti įvartį.

Panevėžio futbolininkai aiškiai dominavo ir buvo užgulę „Sūduvos“ vartus, tačiau niekaip nesugebėjo atrasti progos smūgiui-žudikui.

Agresyvias atakas atmušinėjusi „Sūduva“ turėjo progą 80 minutę įtvirtinti pranašumą. Tuomet R. Ledesma pasileido su kamuoliu į priekį. „Sūduvos“ ekipos atakoje dalyvavo trys žaidėjai ir du „Ekrano“ gynėjai. Suklaidinęs varžovą R. Ledesma turėjo puikią progą atlikti perdavimą komandos draugui, tačiau pasielgė savanaudiškai ir smūgiavo gerokai virš skersinio.

„Ekrano“ komanda vėliau turėjo dar keletą dėkingų situacijų. Per trečiąją teisėjo pridėtą minutę Panevėžio komanda įmušė neįtikėtiną įvartį. Po kampinio muštą kamuolį A. Kučys nukreipė vartų link, kur netoli virpsto buvęs Vitalijus Kavaliauskas nukreipė kamuolį į vartus.

Tuo panevėžiečiai nepasitenkino ir surengė dar kelis išpuolius, tačiau dar vieno įvarčio įmušti nepavyko.

Kitose rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ 1:0 nugalėjo Tauragės „Taurą“. Įvartį 26 minutę įmušė Evaldas Razulis.