Italijos čempionate „AC Milan“ neįveikė dešimtyje žaidusių varžovų (video)

Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionate sužaisti penki 31-ojo turo mačai.

„AC Milan“ ir „Fiorentina“ komandų rungtynių akimirka.<br>AP

Apr 7, 2013, 4:31 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 5:05 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

AC Milan“ komanda nesugebėjo namo parsivežti trijų taškų iš rungtynių su „Fiorentina“ ekipa, kuri nuo 39 minutės žaidė dešimtyje.

„AC Milan“ komanda įvartį įmušė jau 14 minutę, kuomet pasižymėjo R. Montolivo. 39 min. N. Tomovičius gavo raudoną kortelę ir taip Milano klubas įgijo ir žaidėjų skaičiaus pranašumą.

62 minutę M. Flaimi skirtumą padidino, tačiau po keturių minučių teisėjas skyrė 11 m baudinį į Milano ekipos vartus. A. Ljajičius buvo taiklus – 1:2.

73 minutę teisėjas skyrė dar vieną baudinį į „AC Milan“ vartus. Šįkart jį realizavo D. Pizarro – 2:2.

Kiti mačai:

„Catania” - „Cagliari” 0:0

„Sampdoria” - „Palermo” 1:3. G. Munari (43)/ S. von Bergenas (35), J. Iličičius (50), S. Garcia (56).

„Siena” - „Parma” 0:0

„Udinese” - Veronos „Chievo” 3:1. A. Di Natale (20, 25), Benatia (85)/ P. Papp (35)