R. Benitezas liaupsina „Chelsea“ žaidėjus

Rafaelis Benitezas nėra itin mėgstamas Londono „Chelsea“ aistruolių, tačiau ispano vedamas klubas artėja prie trofėjaus, kurio „Chelsea“ per savo istoriją dar nėra iškovojusi. Ketvirtadienio vakarą „Chelsea“ futbolininkai atsakomajame Europos lygos pusfinalio mače „Stamford Bridge“ stadione 3:1 patiesė „Basel“ ekipą ir laimėjo pusfinalį bendru rezultatu 5:2.

R. Benitezas „Chelsea“ komandos vairą perėmė lapkričio mėnesį.<br>AP

May 3, 2013, 11:20 AM, atnaujinta Mar 7, 2018, 8:37 AM

Gegužės 15 dieną Amsterdame Europos lygos finale Londono klubas kovos su Lisabonos „Benfica“, kuri kitame pusfinalyje eliminavo Stambulo „Fenerbahce“.

Po Roberto Di Matteo atleidimo laikinai prie „Chelsea“ vairo stojęs R. Benitezas sulaukė priešiškos aistruolių reakcijos, bet pergalės Europos lygoje kiek švelnina situaciją.

„Atvykau čia profesionaliai atlikti darbo ir tą daryti su atsidavusiais žaidėjais. Esu jais labai patenkintas - komandoje vyrauja labai gera atmosfera, žaidėjai sunkiai dirba. Buvau jai patenkintas anksčiau, tokios pat nuomonės esu ir dabar“, - kalbėjo R. Benitezas.

„Chelsea“ futbolininkai pirmieji praleido įvartį, bet vėliau smogė trimis - Fernando Torreso, Victoro Moseso ir Davido Luizo įvarčiai užtikrintai pasiuntė Londono komandą į Europos lygos finalą.

„Jeigu atvirai, pirmajame kėlinyje mes turėjome dvi puikias progas, bet jų neišnaudojome. Tada jie pelnė įvartį ir mes turėjome reaguoti. Antrajame kėlinyje žaidėme aukščiausio lygio futbolą ir įmušėme tris kartus. Mes kontroliavome žaidimą.

Pirmajame kėlinyje mes neatrodėme labai gerai, per didžiąją pertrauką tą pripažinome ir antrajame pademonstravome koncentraciją ir mentalitetą. Taip turėtume daryti ir ateityje“, - kalbėjo R. Benitezas.