Du L. Messi įvarčiai leido „Barcelona” ekipai iškovoti svarbią pergalę (video)

Vėlai vakare Ispanijos „Primera“ čempionato XXXIV turo priešpaskutinėse rungtynėse „Barcelona“ namuose 4:2 įveikė „Real Betis“ ekipą. Po pirmojo 1:2 pralaimėto kėlinio, po pertraukos rezultatą išlygino Davidas Villa, o pergalę garantavo du Lionelio Messi įvarčiai.

May 6, 2013, 2:18 AM, atnaujinta Mar 7, 2018, 5:25 AM

Iki čempionų titulo „Barcelona" ekipai trūksta dviejų taškų, tad jau kitame ture katalonų klubas gali užsitikrinti nugalėtojų vardus.

Taip pat sekmadienį sužaisti dar 3 susitikimai: „Mallorca“ - „Levante“ 1:1, „Zaragoza“ - „Rayo Vallecano“ 3:0, „Sevilla“ - „Espanyol“ 3:0.

Sekmadienio rezultatai:

„Mallorca“ - „Levante“ 1:1 (1:1). T. Hemedas (7)/ R. Acquafresca (42).

Zaragoza“ - „Rayo Vallecano“ 3:0 (1:0). A. Apono (26, 90), Rodri (51). „Sevilla“ - „Espanyol“ 3:0 (3:0). J. Capdevila (11), J. A. Coke (19), A. Negredo (23). „Barcelona” - „Real Betis” 4:2 (1:2). A. Sanchezas (9), D. Villa (56), L. Messi (60, 71)/ D. Pabonas (2), R. Perezas (43).