„Žalgiris“ ir vėl sutriuškino varžovus, „Ekranas“ ir „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai tęsia savo reidą Lietuvos A lygoje. Sekmadienį šešioliktajame ture namuose vilniečiai priėmė Pakruojo „Kruojos“ komandą, kuri tapo neįtikėtiną žaidimą demonstruojančios sostinės ekipos auka. „Žalgiris“ pergalę šventė 4:0. Per paskutinius keturis mačus „Žalgiris“ įmušė 21 įvartį ir nė karto neleido pasižymėti varžovams.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai žingsniuoja triuškindami varžovus.<br>J. Petrulis (zalgiris-vilnius.lt)

2013-06-02 20:33, atnaujinta 2018-03-06 00:01

„Žalgiris“ yra 3:0 nugalėjęs Lietuvos čempionus Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus, taip pat 7:0 sutrypė Alytaus „Dainavos“ ir Tauragės „Tauro“ ekipas.

„Žalgirio“ komandoje rungtynėse su „Kruoja“ dukart pasižymėjo Kamilis Bilinskis (17, 31), po kartą įmušė Pavelas Komolovas (43) ir Takuya Kanai (68).

Kitose rungtynėse Klaipėdos „Atlanto“ komanda išlygino rezultatą ir su Panevėžio „Ekranu“ sužaidė 1:1. Panevėžio komandoje įvartį įmušė Uchenna Umehas (28). Šeimininkai rezultatą išlygino 88 minutę. Įmušė Kazimieras Gnedojus.