Argentina neįveikė Ekvadoro, L. Messi pasirodė po keitimo

Atrankoje į 2014 metų pasaulio futbolo čempionatą Pietų Amerikos zonoje sužaisti keturi mačai.

Jun 12, 2013, 10:31 AM, atnaujinta Mar 5, 2018, 3:32 PM

Argentinos futbolo rinktinė išbarstė du taškus, tačiau išliko turnyro lentelės viršūnėje. Dešimtyje mačą baigusi Argentinos komanda išvykoje 1:1 sužaidė su Ekvadoro rinktine, kuri užima trečiąją vietą.

Argentinos rinktinė išsiveržė pirmoji. Ketvirtąją minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Sergio Aguero, tačiau po trylikos minučių Segundo Castillo rezultatą išlygino.

„Barcelona“ žvaigždė Lionelis Messi šiose rungtynėse pasirodė po keitimo. Jis į aikštę įėjo 60 minutę. Puolėjas atsigaudinėja po pakinklinės sausgyslės traumos.

Argentina po trylikos rungtynių turi 26 taškus.

Kitose rungtynėse itin svarbias pergales iškovojo Kolumbijos, Urugvajaus ir Čilės komandos. Bolivijos ir Paragvajaus komandos jau nebegali užimti pirmųjų keturių vietų ir gauti tiesioginio kelialapio į pasaulio čempionatą, tačiau ekipos dar vilties turi. Teoriškai jos gali atsidurti penktoje vietoje, kuri leidžia pakovoti atkrintamosiose.

Ekvadoras – Argentina 1:1. S. Castillo (17)/ S. Aguero (4 – 11 m baudinys)

89 min. J. Mascherano (Argentina) gavo raudoną kortelę.

Venesuela – Urugvajus 0:1. E. Cavani (28).

85 min. T. Rinconas (Venesuela) gavo antrąją geltoną kortelę.

Čilė – Bolivija 3:1. E. Vargas (16), A. Sanchezas (18), A. Vidalis (90+2)/ M. Moreno (32).

Kolumbija – Peru 2:0. Falcao (13 – 11 m baudinys), T. Gutierrezas (45)

70 min. C. Zambrano (Peru) gavo antrąją geltoną kortelę.

Pietų Amerikos zonos atrankos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

9. Paragvajus 12 2 2 8 9:23 8

Į finalinį pasaulio čempionato etapą Brazilijoje pateks keturios geriausios turnyro komandos, o penktojoje pozicijoje likusi vienuolikė dėl kelialapio į planetos pirmenybes kovos su penktąja Azijos ekipa.