Nigerija be vargo įveikė Taičio komandą (video)

Brazilijoje vykstančiame Konfederacijų taurės turnyre B grupės rungtynėse Nigerijos futbolininkai 6:1 įveikė mėgėjišką Taičio ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Konfederacijų taurė: Nigerijos ir Taičio susitikimo akimirka.<br>AP

2013-06-18 00:20, atnaujinta 2018-03-05 10:34

Nigerija jau pirmame kėlinyje trimis įvarčiais įrodė savo pranašumą. Nuo mačo pradžios buvo akivaizdu, kad aikštėje susitiko skirtingo meistriškumo komandos.

Pirmame kėlinyje įvarčių į Taičio komandos vartus galėjo būti ir dvigubai daugiau, jei Nigerijos ekipos žaidėjai būtų atidžiau išnaudoję susikurtas puikias progas.

Antrame kėlinyje Taičio futbolininkams po kampinio pavyko sušvelninti rezultatą. Šis įvartis sukėlė tikrą euforijos bangą stadione.

Po įvarčio žaidimas iš esmės nesikeitė: Nigerijos futbolininkai kūrė žaidimą Taičio aikštės pusėje, o ši ekipa bandė kontratakuoti.

Žiūrovai besibaigiant rungtynėms išvydo dar tris įvarčius į Taičio vartus.

Taitis Konfederacijų taurės turnyre dalyvauja kaip Okeanijos regiono čempionė. Nigerija 2013-aisiais laimėjo Afrikos Tautų taurę.

Nigerija - Taitis 4:1 (3:0).

5 min. - Uwa Echiejile (1:0)

10 min. - Nnamdi Oduamadi (2:0)

26 min. - Nnamdi Oduamadi (3:0)

54 min. - Jonathan Tehau (3:1)

69 miin. - Jonathan Tehau (4:1, į savo vartus).

76 min. - Nnamdi Oduamadi (5:1)

80 min. - Uwa Echiejile (6:1)