„Ekranas“ sutriuškino autsaiderius, septynių įvarčių šou Šiauliuose laimėjo „Kruoja“

Lietuvos A lygos pirmenybėse vienuoliktąją pergalę iškovojo čempionų titulą ginanti Panevėžio „Ekrano“ komanda. „Ekranas“ išvykoje 3:0 sutriuškino autsaiderę Tauragės „Tauro“ ekipą, šiame sezone patyrusią jau keturioliktąjį pralaimėjimą.

Rungtynių akimirkos.<br>fkekranas.lt

2013-06-19 20:44, atnaujinta 2018-03-05 08:49

Panevėžio komandą į pergalę vedę Arsenijus Buinickis, kuris atliko „hattricką“. Jis Edviną Gertmontą nuginklavo 20 ir 78 minutėmis bei per trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Trečiadienį 20 val. rungtynes žais „Šiaulių“ ir Pakruojo „Kruojos“ komandos.

Itin rezultatyvios ir permainingos rungtynės vyko Šiauliuose, kur vietos komanda 3:4 pralaimėjo Pkaruojo „Kruojos“ komandai.

„Šiauliai“ - „Kruoja 3:4. D. Medžiaušis (5), T. Birškys (20), A. Vaskela (49)/ A. Lipskis (42), R. Beniušis (51, 62), A. Bagočius (54).