„Atlantas” per pridėtą laiką išplėšė pergalę kovoje su „Sūduva“, „Banga“ įveikė „Šiaulius“

Šeštadienį sužaisti du Lietuvos A lygos čempionato devynioliktojo turo mačai. Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai savo sirgalių akivaizdoje turėjo gelbėtis nuo pralaimėjimo ir tai padarė tinkamai – jie panaikino dviejų įvarčių deficitą ir Marijampolės „Sūduvos“ komandą, kuri nuo 18-os minutės rungtyniavo dešimtyje, nugalėjo 3:2.

Klaipėdos „Atlantui“ teko gelbėtis.<br>D. Umbraso nuotrauka iš archyvo

2013-06-22 16:43, atnaujinta 2018-03-05 06:36

Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė svečiai. 13 minutę įmušė Audrius Brokas, o po trijų minučių pasižymėjo Nerijus Valskis.

Po poros minučių antrąją geltoną kortelę gavo Maximiliano Ugge ir „Sūduva“ liko be vieno žaidėjo. „Atlantas“ skirtumą sušvelnino dar 31 minutę – įmušė Donatas Navikas.

Rezultatą išlyginti „Atlantui“ pavyko po teisėjo sprendimo skirti vienuolikos metrų baudinį į varžovų vartus. 82 minutę baudinį realizavo Marius Papšys.

Antrąją teisėjo pridėtą minutę „Atlantui“ pergalę išplėšė D. Navikas.

Kitose rungtynėse Gargždų „Bangos“ komanda išvykoje 1:0 nugalėjo „Šiaulių“ komandą. Įvartį 24 minutę įmušė Aurelijus Staponka.